Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

ANTIVánoční HOSTINA

My kluci co spolu chodíme

20 prosince 19:30 21:30

𝒢𝓊𝓇𝓂𝒶́𝓃𝓈𝓀𝒶́ 𝑜𝓈𝓁𝒶𝓋𝒶 𝒾𝓂𝓅𝓇𝑜𝓋𝒾𝓏𝒶𝒸𝑒, 𝒹𝒾𝓋𝒶𝒹𝓁𝒶 𝒶 𝒹𝑒𝓀𝒶𝒹𝑒𝓃𝒸𝑒. 𝒯𝑒𝓃𝓉𝑜𝓀𝓇𝒶́𝓉 𝓅𝓇𝑜 𝓉𝓎, 𝓀𝓉𝑒𝓇𝑒́ 𝓈𝒾 𝓅𝑜𝓉𝓇̌𝑒𝒷𝓊𝒿𝒾́ 𝒹𝒶́𝓉 𝓅𝒶𝓊𝓏𝓊 𝑜𝒹 (𝒸̌𝓉𝒾 𝒿𝒶𝓀𝑜 𝒮𝒾𝓃𝒶𝓉𝓇𝒶) “𝓉𝒽𝑒 𝓂𝑜𝓈𝓉 𝓌𝑜𝓃𝒹𝑒𝓇𝒻𝓊𝓁 𝓉𝒾𝓂𝑒 𝑜𝒻 𝓉𝒽𝑒 𝓎𝑒𝒶𝓇!”Jestli nemáte rádi světýlka, při každoročním nákupním šílenství se chytáte za hlavu, a spíše než zápasit s paličkou v ruce byste ocenili si s kaprem pokecat, tato Antivánoční HOSTINA je pro vás!Najít dekadentnost Vánoc nebylo těžké nikdy. My kluci ale pro vás chystají další z řady svých improvizovaných HOSTIN, během které chtějí jít proti tradici vánočních večírků, vánoční tabule, a hlavně vánočních představení! Dejte na jeden večer sbohem ladovským představám krásných, pocukrovaných Vánoc a pojďte se najíst dosyta pohádky, která se rozhodně nikdy nepromítne v hlavním vysílacím čase. Přijďte na hostinu, u které se nebude jíst bramborový salát a nebudete se dusit z kapřích kostí. My kluci, co spolu chodíme vás vítají na jedinečnou, slavnostní antivánoční edici naší HOSTINY. Staňte se spolustrávníky a usedněte s námi k jednomu stolu. Nebojte, Santa dostal ban!

Ochutnejte nový rozměr imerzivního a improvizovaného zážitku. Koláž příběhů, akrobacie, tance a fyzického divadla v neoklasickém trojobalu.

námět: Lukas Bliss
hrají: Václav Wortner, Andrej Lyga, Šimon Pliska, Lukas Blaha, Tomáš Kůgel, Michal Von Klaun
zvuk: Tomáš Kůgel, Michal Von Klaun
scénografie: Michaela Semotánová
produkce: Lucie Mlejnková, Žanda Špánková
light design: Jonatán VnoučekInscenace vznikla za podpory Ministerstva kultury České republiky, městské části Praha 7 a Jatek78.

Jatka 78

Česká republika + Google Mapa