Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

ANTIVánoční HOSTINA

My kluci co spolu chodíme

19 prosince 19:30 21:30

𝒢𝓊𝓇𝓂𝒶́𝓃𝓈𝓀𝒶́ 𝑜𝓈𝓁𝒶𝓋𝒶 𝒾𝓂𝓅𝓇𝑜𝓋𝒾𝓏𝒶𝒸𝑒, 𝒹𝒾𝓋𝒶𝒹𝓁𝒶 𝒶 𝒹𝑒𝓀𝒶𝒹𝑒𝓃𝒸𝑒. 𝒯𝑒𝓃𝓉𝑜𝓀𝓇𝒶́𝓉 𝓅𝓇𝑜 𝓉𝓎, 𝓀𝓉𝑒𝓇𝑒́ 𝓈𝒾 𝓅𝑜𝓉𝓇̌𝑒𝒷𝓊𝒿𝒾́ 𝒹𝒶́𝓉 𝓅𝒶𝓊𝓏𝓊 𝑜𝒹 (𝒸̌𝓉𝒾 𝒿𝒶𝓀𝑜 𝒮𝒾𝓃𝒶𝓉𝓇𝒶) “𝓉𝒽𝑒 𝓂𝑜𝓈𝓉 𝓌𝑜𝓃𝒹𝑒𝓇𝒻𝓊𝓁 𝓉𝒾𝓂𝑒 𝑜𝒻 𝓉𝒽𝑒 𝓎𝑒𝒶𝓇!”
Jestli nemáte rádi světýlka, při každoročním nákupním šílenství se chytáte za hlavu, a spíše než zápasit s paličkou v ruce byste ocenili si s kaprem pokecat, tato Antivánoční HOSTINA je pro vás!

Najít dekadentnost Vánoc nebylo těžké nikdy. My kluci ale pro vás chystají další z řady svých improvizovaných HOSTIN, během které chtějí jít proti tradici vánočních večírků, vánoční tabule, a hlavně vánočních představení! Dejte na jeden večer sbohem ladovským představám krásných, pocukrovaných Vánoc a pojďte se najíst dosyta pohádky, která se rozhodně nikdy nepromítne v hlavním vysílacím čase. Přijďte na hostinu, u které se nebude jíst bramborový salát a nebudete se dusit z kapřích kostí. My kluci, co spolu chodíme vás vítají na jedinečnou, slavnostní antivánoční edici naší HOSTINY. Staňte se spolustrávníky a usedněte s námi k jednomu stolu. Nebojte, Santa dostal ban!

Ochutnejte nový rozměr imerzivního a improvizovaného zážitku. Koláž příběhů, akrobacie, tance a fyzického divadla v neoklasickém trojobalu.

námět: Lukas Bliss
hrají: Václav Wortner, Andrej Lyga, Šimon Pliska, Lukas Blaha, Tomáš Kůgel, Michal Von Klaun
zvuk: Tomáš Kůgel, Michal Von Klaun
scénografie: Michaela Semotánová
produkce: Lucie Mlejnková, Žanda Špánková
light design: Jonatán VnoučekInscenace vznikla za podpory Ministerstva kultury České republiky, městské části Praha 7 a Jatek78.

Jatka 78

Česká republika + Google Mapa