Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Pravidelné čtvrteční tréninky v Praze

1 října 18:00 28 ledna 17:00

Pravidelné čtvrteční tréninky pro pokročilé improvizátory, 18:00 – 21:00, začínáme 1. října 2020. Dokud to počasí dovolí, trénujeme venku.

Pracujeme na improvizační kondici (na uvolněném soustředění, rozšířeném vnímání, rytmu a muzikalitě, stavu střehu) a na improvizačních dovednostech při párových a skupinových scénách (na hledání hry, tvorbě postav, interakci s imaginárními objekty a prostředím). Netrénujeme shortformy a kategorie improvizační ligy. Směřujeme k longformové improvizaci, především ve formátu Harold a také se pracujeme na freeformách.

Trénujeme po semestrech, jeden semestr má 13 tréninků. První semestr vychází zhruba do poloviny ledna a druhý do konce června. Třináctý trénink je představení v divadle před publikem.

Existují dvě možnosti zapojení:

  • SKALNÍK (13 tréninků) – jednoznačně preferovaný pro celou skupinu. Snažím se, aby skalníci tvořili většinu skupiny, která má 12 lidí.
  • NÁRAZNÍK (nárazově) – pouze pro zkušené improvizátory, kteří chtějí občas zajít na trénink a tak zůstat v kontaktu a kondici.

Můžeš se jen tak přijít podívat na první trénink a potom se rozhodnout.